Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balisz

    senior tag

    válasz TBMC #10538 üzenetére

    Miért nem játszol online? A gép teljesen máshogy játszik mint egy valódi ember, én folyamatosan DIV1-ben játszok, de most így hirtelen a gépi ellenfél biztos kellemetlen lenne, mert teljesen máshogy kell ellene játszani. Viszont ha meg a gépet szokod meg, akkor a valódi ellenfél lesz kellemetlen. Kezdj el season-t játszani szerintem online, azzal gyorsan vissza lehet rázódni, az ellenfelek is szépen fokozatosan lesznek egyre jobbak.

  • vatafakk

    aktív tag

    válasz TBMC #10538 üzenetére

    Azt még csekkold, le hogy ultimate teamtől függetlenül milyen nehézség van beállítva a játékbeállításokban.
    Nekem profin van, és amikor elkezdtem az offline szezont hiába írta ki a meccslistánál hogy amatőr meccs jön, az alapértelmezett profin ment a meccs.

  • sz_abika

    addikt

    válasz TBMC #10538 üzenetére

    Egyébként az elmúlt 3 hétben én is offline seasont játszom, mert az online az valamiért megragadt ott, hogy a 82es rating csapattal a Div7et bajnokként nyerem, de a div6ból kiesem (Fifa 16 PS3on leggyengébb napokon is div 3 voltam..)
    Viszont amit az elmúlt hetekben tapasztaltam (és így hogy kibukott ez az egész morál dolog) tökéletesen egybevág. Offline season 2ben vagyok és csak azért nem megyek feljebb, mert már nem éri meg a szenvedést. Div2ben már csak 1-2 meccs jut World class szinten, a többit e fölött kell teljesíteni, ami azért már izzadós, főleg azért mert egy Professional Real Madridot egy World Class Aston Villa kenterbe ver.
    És hogy mivel lehet megverni az Ait? Counter attack, high pressure és ultra attacking felfogás, viszont a felállás meg egy defenzív 2 CDM-es 4-4-2, Alapvetően nem egy high rating csapat, hanem a kispad játszik kb. Akik kellenek: 90+ LM/RM (a 90es Callejonomat simán tartja a harmadosztályú védő is, te Tello 92 és köröket ver bárkire) és bent valami erős finisher és egy jó kapus. A többiek igazából csak bírják végig a meccset szuflával, de ilyen feketeezüst csapat bőven elég. A gameplay meg abból áll hogy az AI dominál, te meg a szélen lekontrázod, befutsz a 16os oldalára, majd ha beért a csatárod akkor egy lőtt passz be az ötösre és valahogy be fog pattani.
    Viszont a morál itt jön és hogy 2 hét után ez kibukott 1 hét alatt igazolni is tudom kb, van elég meccs bennem. Ha az elején 1-2 lövésből gólt kaptál, akkor mehet a „connect internet-disconnect” dolog mert mindenhonnan gólt fogsz kapni. Célszerű a 16os szélére kiszorítani az Ait és hagyni onnan lőni, hogy bemelegedjen a kapust, mert utána a ziccereket is megfogja. Ugyanez igaz rád is – ha kihagytad a az első 2-3 lövést, lehet cserélni a csatárodat. Ráadásul a labdabirtoklást is értékeli a gép így a 60-40es AI labdabirtoklás mellett még arra a kevés ziccerre is rásegít neked a gép.
    Arra megyek rá, hogy Div3 title meglegyen, div2ből pedig belépek a gamekbe, majd forfeittel ki. Ez az egész durván 3óra alatt megvan és olyan 13-14000 coin körül hoz ha jó bajnokságot választasz. (7000 title, 4500meccs és 2000 a div2 drop). Az AI team rating mindegy a lényeg az hogy minél alacsonyabb szintű ellenfeleid legyenek. Átlag 26 pontot kell hozni, vagyis 8-2-0, vagy 9-0-1el hozhatod. Ha előre megnézed a meccseidet és a legmagasabb ratingű csapatot vendégként látogatod meg, azt kb lehet is forfeitelni, mert legfeljebb döntetlent enged a gép, ugyanis a hazai pálya az AI számára legalább egy fél nehézségi szintet ér.
    Na ennyi, bocs a szófosásért csak épp volt rá időm 

    [ Szerkesztve ]

    PSN: xszabikax

Új hozzászólás Aktív témák