Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Semin

    senior tag

    válasz Joccc07 #448 üzenetére

    Üdv újra itt :)

    Szerintem az otthon helye egyéni preferencia.
    Én a "The Whitespring Resort" környékét választottam, mert sok a Black Titanium (BWM mole minerek),
    ott a Golf Club (68-as Ghoulok + remek loot) és van 3 árus a közelben.

    Sokan Watoga környékén tanyáznak, a Suli illetve a Blast Zone közelsége miatt.

    "Most Abbie's bunkert fejeztem be ami utána adott mégegyet. Sok van még egyébként? Nem tudjátok?"
    Azért akad ott még tennivaló, de már kb 70%-nál vagy. Most kezd majd küldözgetni a térkép széle-hosszában... remek móka :))

    Magas szintű playerek nélkül is kapsz 50-es SB-t a nyakadba, egyszerűen ott kell hagyni.(ha máshogy nem megy válts szervert.)

    A "minden olyan erősnek tűnik" probléma tipikus 25-30 környékén. Ez az állapot csak addig tart, amíg nem kezdesz el egy jó Buildet építeni, és találsz hozzá egy elfogadható fegyvert.
    30 környékén sztem a legjobb fegyver választás a Combat shotgun vagy a Combat rifle.Van egy alagút Lewisburg mellett(tele scorched-okkal,[kép]) ahol tonnaszámra lehet szedni ezeket a fegyókat és betörni a recikért.
    Később érdemes "golfozni" egy kicsit, vagy a Uranium Fever eventet csinálni, Black Water mine-ban.
    (itt relatív könnyen lehet szerezni bármilyen fegyót.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák