Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz mcmike #819 üzenetére

    uGridsnek 5/7/9/11 értékeken van értelme. Alapból 5-ös.
    Tippet sajna nem tudok, mert már bolyongtam egy csomót, de küldetések alig akadnak. Cyrodiil-ben bemegyek egy városba, és szinte minden sarkon találok egy küldit, egyszerre csinálhatok akár egy tucatot (és ha később visszamegyek, akad más), itt meg 2-3 van egy egy "településen", max. át kell gyalogolnod a térkép túlsó végére (ha már jártál valamerre, van gyors utazás, amelyet Oblivionban sosem használ az ember, itt meg várja, mint a megváltást), esetleg még azt sem, ha át tudod vágni a megbízót (én pl. nem mentem el messzi északra aknamentesíteni a hülye boltos csajnak, vagy ha már helyből meg lehetett menteni az androidot, azt sem kutattam, mert nem akartam kinyírni). Ráadásul a mászkálással (a rádió keresésénél halálra untam magam a metróba le/fel mászkálással), vagy a fegyverek/egyebek használatával semmit nem javulnak a képességeid (Oblivionban bármit tettél, az hatott rád), csak rakhatsz valamit rájuk szintenként, stb. Ezért mondtam, hogy nagyon összecsapott egy játék, főleg ahhoz képest, ami a motorban benne van.
    Persze valamelyest a fentiek is tippek.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák