Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz Hunork #4353 üzenetére

    Sajnálom :( Írod, hogy régi motoros vagy de azért hátha, ezeket még megkérdezem:
    Fenn van-e a legfrissebb: DX9c ?
    A Visual C++ SP1 ?
    A .net Framework 2.0 ?
    A .net Framework 4.0 ? Ne kérdezd ezek miért kellenek, de amikor feltettem őket a Morrowind Overhaul 2.0 futtatása miatt, akkor hirtelen minden Gamebryo motoros játék sokkal stabilabbá vált (még a Skyrim is)
    A Haas által korábban belinkelt unofficial patch fenn van?
    A VGA drivere mikori? Lehet, hogy egy régebbi verzió megoldást jelentene.
    A hangkártyák sokszor jelentenek problémát. Próbáltad úgy, hogy hardveresen eltávolítod?

    Ha mindezt végigzongoráztad, és nem működik, akkor sajnos passz. Nálam sem tökéletes, tegnap este 1,5 órát sikerült játszanom, ez idő alatt egyszer lefagyott. U. az a hiba jelentkezett mint korábban: egy bizonyos jelenetnél lefagy, és onnantól kezdve azon a helyen mindíg lefagy. Konkrétan épp Moira sugárzásos küldetését akartam teljesíteni, ezért elkezdem vizet szürcsölgetni Megatonban, a férfi mosdóban a retyóból :) Szürcsölgetés közben kifagyott, és onnantól kezdve ott mindig kifagyott. Az oldotta meg a problémát, hogy átmentem a női mosdóba szürcsölgetni. :) Az általad írt ini buherát végrehajtottam, de Haas unoff patch-ét még nem tettem föl, mert először bele akarok tenni a játékba kb 10 órát, kitapasztalni milyen típusú hibák jelentkeznek, és milyen gyakorisággal. Végül is ha így marad, és 1,5 óránként xarik be, az még tolerálható.

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák