Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jasonx1991

    újonc

    válasz LacekHUN #1 üzenetére

    Szia. Ugyanez történt velem!

    A facebook 2023 május 9. letiltotta fiókomat arra hivatkozva , hogy nem vagyok 13 éves , valójában 32 éves vagyok , így a tiltás jogtalan volt. Betartottam minden szabályt. Feltörték a profilomat! 2 faktoros hitelesítés volt bekapcsolva, ez elég aggasztó. A feltört profilomhoz kapcsolt instagram fiók tevékenységére hivatkozik amihez semmilyen közöm nincs. A felülvizsgálatra vonatkozó kérvényt nem lehet elküldeni , hibát ír,( https://www.facebook.com/help/contact/logout?id=260749603972907) így nem tudom elküldeni személyazonosságomat azonosító okiratomat sem, egyetlen lehetőségem a felülvizsgálatra abból a csaló instagram fiókból lehetséges ami nem is az enyém , így tehetetlen vagyok. Minden fellebbezési lehetőségből ki vagyok zárva! A facebook profiomhoz kapcsolódik üzleti profil amit most nem érek el , de aktív. nem tudom hírdetéseim leállítani és nem látom ügyfeleim üzeneteit, és akár a hackerek is hírdetést tudnak feltenni, ami jelentős anyagi kárt okoz nekem. A megélhetésem függ tőle! A facebook fiókomhoz kapcsolódik meta fiókom is , amit szintén letiltottak. A nagyon drága oculus quest 2 készülékem nem
    tudom használni és a hozzá vásárolt játékaimat is elveszítettem, mert ezek is a facebook profilomhoz vannak kapcsolva. Összegezve Több mint ezer dolláros kárt okoztak ezzel nekem. A Metával felvettem a kapcsolatot, ők csak műszaki segítséggel tudnak szolgálni az oculus készülékemhez. Ők Játékaimat sem hajlandóak visszaadni vagy visszafizetni az árát. Ez felháborító! Ha 30 napon belül nem sikerül visszaszereznem fiókom végleg elvesztem a meta fiókom vele együtt megvásárolt játékaimmal. Ez törvényes? A facebook supportal nem lehet felvenni a kapcsolatot! Nem válaszoltnak az emailekre és már nem is működnek ezek az emailek nagy része. Minden nap próbálom különböző módokon jelenteni problémámat de lehetetlen őket elérni bármilyen úton. Automata üzenetet kapok ami a súgóba irányít. A Súgóközpont nem segít a problémámban.

Új hozzászólás Aktív témák