Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz fRooStzzZ #21292 üzenetére

    Ne offold szét a topikot. Köszi.

    Néhány dologban igazad van, de:

    1. A gyereknevelés nem ide tartozik... ahogyan a betegséged se. (én se vagyok makkegészséges, engem is idegesítenek az adománykérő posztok, de áttekerek rajtuk és kész)

    2. A FB hírfolyamod tartalmát te generálod magadnak.
    Ha nem vagy tagja szar csoportoknak és normális ismerőseid vannak, akkor nem lesz szeméttel tele a hírfolyamod.
    Ha pedig van kamu profilod (miért is van??) amivel meg ismerős vagy sok nyomorékkal és tag vagy idióta csoportokban akkor meg ne itt sírjál. Azt kapsz amit kérsz. Szar tartalmat az arcodba.

    3. Abban igazad van, hogy egy fb post beágyazása nem újságírás, de ők is lustulnak sajnos, ez van. Még mindig jobb így, mintha nem írnának róla.
    Bár, hozzáteszem, meg tudod válogatni milyen online-újságokat olvasol.

    4. A FB profil kreálásért mit kér a FB az a vállalkozás dolga. Vagy elfogadod és lesz profilod, vagy nem. Ha van, márpedig neked elmondásod szerint 2 is, akkor meg már úgyis elfogadtad a szabályzatot, így kár ezen rágódni.
    De még mindig ott a lehetőséged, hogy bármikor töröld magad a FB-ről. Szóval ezt a témát is ejthetjük.

    5. Az, hogy megszaporodtak a politikai posztok, érthető mostanság... ezen nem értem mit csodálkozol. De itt is lehetőséged van törölni ismerőseid közül / blokkolni / szundítani 30 napra az adott illetőt, ezáltal tudod moderálni a hírfolyamod...bár azt amúgyis tudod odafigyeléssel.

    --

    Alapvetően a FB jó dolog. Kapcsolatot tudsz tartani emberekkel. Igen, ez is egy módja.
    Sok információ is van rajta (HA JÓ HELYEN KERESED), sőt manapság sokaknak az az elsődleges információ-forrás, ezt fontos megjegyezni (ami mondjuk kicsit szomorú is). Rengeteg jó csoport van, ahol sok hasznos infót kaptam már pl. külföldi utazás előtt.. mit, hogyan, stb.

    Az, hogy az emberek mennyire korcsosítják el, már csak rajtuk múlik. A platform jól működik: az üzenetküldés jó (lehet hangot, képet és videót is küldeni), a csoportok megoldása jó (zárt, nyitott, adminok, stb)... stb.

Új hozzászólás Aktív témák