Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibitabi

    tag

    Sziasztok!
    Miért nincs Kereső a Facebook -omba? :F
    - A Facebook nem engedett regisztrálni "Születési névre, valós névre korlátozás" miatt. A névben lett volna Y és X betű is, lehet ez nem tetszett neki. Na dehát, például egy "Recycling Taxi" nevű zenekart nem regisztrálhatok Béla vagy Rozália néven.
    - Ezért kényszer megoldásként létrehoztam egy "Facebook rajongói oldalt", amivel nem volt gondja, nem zavarta az y és az x. De sajnos nincs benne kereső! Így nem tudok keresgélni az emberek között és más sem fogja tudni, hogy fent vagyunk. Illetve arra korlátoz, hogy csak magam jeleníthetek meg pár dolgot, hogy mi történt... Viszont mivel nem enged keresni így az ismerőseinket sem tudom megtalálni. Nem csak azt szeretnénk, hogy emberek reagáljanak a bejegyzéséinkre, ha valaha egyszer odatévednek, hanem szeretnénk másokat is felkeresni, és hozzászólni. :(
    - Tudom-e törölni vagy átírni másikra azt az e-mail címet amivel regisztráltam, mert egy újat hoznék létre azzal az e-mail címmel, egyenlőre nem jöttem rá miként lehet megváltoztatni.
    - Mi a megoldás?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák