Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pn4hvq

    senior tag

    Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. Adott a gyerek Messenger fiókja, amit anno telefonszámmal hoztunk létre, FB nélkül. Az iskolában létrehoztak egy osztálycsoportot, ahol az osztály tagjai valamint az ofő a tagok. Ezen keresztül küldik meg a hiányzóknak a feladatokat, órai munkákat. A héten belefutottunk, hogy a fiam kérte a többiektől a pótláshoz az anyagot, de semmi reakció r. Néha, napi 1-2 beszélgetés volt csak, de nem jött válasz részére. A szülői FB oldalon kértük a pótolnivalót, mondván nem kaptunk választ és az ofő válaszolta, hogy pedig ott vannak a Messenger csoportban. Képernyőmentések alapján láttuk, hogy neki rengeteg beszélgetés látszik, ami a gyereknél meg sem jelent. Egyszerűen vannak olyan személyek, akiknek a hozzászólásai nem látszanak. Emellett, X bejegyzései a héten nem jelentek meg, a vele elméletileg privátban folytatott beszélgetés sem jelent meg (mert privátban is válaszolt a közösön kívül), a tegnapi napon mind a közös, mind az új privát beszélgetés látszódott. Próbaként a gyerek felvette az én FB-os fiókomat a csoportba, és én szintén a hiányos beszélgetéselőzményeket láttam, nekem sem jelentek meg azok, amiket az ofő mutatott a saját képmentésén.
    A fiam azt mondta, van még 1-2 személy az osztályban (és így ugyanebben a csoportban is), akiknél hasonlóan vannak meg nem jelenő hozzászólások. Elvileg senki nem tiltott senkit, kitörölt bejegyzések nincsenek.
    Valami ötlet, hogy mit tudok tenni, mert néha jól jönne, ha minden hozzászólás látszana :).

Új hozzászólás Aktív témák