Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fRooStzzZ

    senior tag

    válasz krizmo_ #21257 üzenetére

    Annyira engem nem érdekel a dolog, mert hidd el ha kitiltanak, akkor nem fogom az ereimet felvágni..
    A múltkori kérdésem, amikor azt kérdeztem, hogy lehet egy bizonyos beszélgetést letölteni, az azért volt, mert kellett nekem az a beszélgetés, az miatt maradtam fent csak ezen a vackon, mert sok minden volt abban amit nem szeretnék elveszteni.
    De mivel már sikerült, így pont nem érdekel feljárok e vagy sem..
    Ha arra gondolsz, hogy a gyerekek is beregisztrálnak, az az ő dolguk, és a szüleiké..
    Nekünk meg van szabva, hogy gyerek mennyit lóghat a telefonon, ha egy egy alkalmazás, vagy az összes telefonon töltött idő túllépi a megengedett korlátokat, akkor a szülőktől tud engedélyt kérni a további használathoz.. Ha nem kapja meg, akkor kis is kapcsolhatja azt.
    Az, hogy mire használja az ember az oldalakat, megint nem az én dolgom, hanem azoké akik használják, bele értve itt a kiskorúakat, és a szüleit..
    Ezen felül engem nem érdekel, hogy mi miatt kérhet tőlem azonosítást a FB.
    Az volt az utolsó bejelentkezésem az oldalra is
    mennyi alternatíva van még, ha ezt "véletlenül" az ember nem tudja használni, hogy hihetetlen..
    Ha egyszer megindul az, hogy tömegesen igazolniuk kell az embereknek magukat, van egy olyan érzésem, hogy az ember hamar más közösségi oldalra vált, vagy cserél 1-2 alkalmazást, és a Zuckros bácsi lehúzhatja magát, meg a oldalát a wc-n, mert nem fogja használni senki sem.

Új hozzászólás Aktív témák