Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ultimategerg

    csendes tag

    Megmondom őszintén egy kicsit meglep srácok hogy ennyi embernek van bizodalma a total modal kapcsolatban. En általában csak a reálisságra törekszem, minden mod esetében azt keresem. Az élethű szimulációt! Aki esetleg még nem tette meg, vegye a faradtsagot es segitseg nelkül is probalja ki a modokat! Biztos hogy erezni fogjatok melyik reagal jobban.(Ez nem a könnyűség vagy nehézségen múlik!) Plusz 1-2 egyszeru eszrevetel a mostani szezonbol kiindulva. A pocsék gumifizikat most hagyjuk! De velem pl. többször is előfordult hogy 2 teljesen különböző setupal( szarnyallas, nagy vegsebesseg különbség) ugyan olyan köridőt tudtam menni. Ez mar önmagában sem normalis, es erre még rá jön a teljesen irrealis szelárnyék! Drs-el mar teljesen komikus lenne szerintem az egész! Egyszerűen nem élvezetes! Kicsit üres! De nem tudom lehet valaki pont ezt élvezi nem tudom, de én nem! Nagyon nem! Persze fejet hajtok a többseg akarata előtt, csak ha lehetőség van élvezetesebbé tenni a bajnokságot, szerintem tegyük meg!

Új hozzászólás Aktív témák