Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Achill3uS

    veterán

    válasz 04ahgy #6025 üzenetére

    igen ez helytálló szép megfogalmazás. pont ezért sötétben tapogatózás az egész. egyelőre keresem a beállitásokat amikkel rekonstruálni tudom a sima lap eredményeit, ha megvan, meglátjuk mennyi előnyt tudok kovácsolni belőle ennek a javára. ha valaha sikerülni fog persze. mint azt mais tapasztaltuk subaruval más más bios-t használunk a lapjainkon, ami teljesen más viselkedést eredményez. az ln2 lapnál kevesebb a kiadott bios is, egyelőre nekem az X bios-ok jöttek be igy kapásból ráflash-eltem erre a lapra is, de lehet, hogy vissza fogok térni egy F-esre, hátha azzal kezesebb lesz. egy biztos, időigényes móka ez. a sima SOCF-el is napokig szüttyögtem léggel, mire hozta azt amit szerettem volna ram ügyileg. ráadásul a psc-ket már eladtam, felőrölték az idegrendszeremet a hektikus müködésükkel, most samsung-okkal probalkozom amik még magasabb frekvenciára képesek. meglátjuk.

    [ Szerkesztve ]

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Új hozzászólás Aktív témák