Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -NoVa-

    őstag

    Hehe, 2012-es Zsul post:

    "Is-is. Amikor elkezdett széthullani a hwsw akkor én is gyakrabban fordultam elő ph-n, de aztán napi agymenés szintjén maradtam itt, mert sok a jó arc. Szakmai dolgokban most is ph, mert innen sikeresen elüldözték azokat akik életben tartották ezt a fórumot. Nem hiszem, hogy nagy realitása lenne annak amit írtál, mert a hwsw-t moderatúra hiányában rommáoffoltuk 'asszem :Đ Esetleg a régi bolha kap új erőre ezzel a hardveraprós rémálommal ellentétben. :think: (Megjegyzem ph-sok tanulhattak volna a hwsw hibájából, amikor szétcseszték a bolhát, pedig az nem is volt fizetős ha jól emlékszem) "

    Valóban napi beszélgetésre olyan érzés, mintha az ember mögött állna valami szocreál korrektor, miközben Fortune 500 multiban vezetőséggel tartott meetingen több ófakk hangzik el 10 percben, mint amennyiért itt 1 nap után lakatolták a témát. Pont azért nyitottuk a lokálba, nem a Kazinczy-elismerésben részesültek, és elismerésre várakozók gyülekező témájába, vagy valami szakmaibb környezetbe. Marad a virágnyelv, meg a kultúrált base64?

    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

Új hozzászólás Aktív témák