Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • v.tom

    őstag

    válasz ollie #86 üzenetére

    A módszer, hogy küldök a "jelentkezőnek" egy meghívót a ccp buddy program-jén keresztül, mert aki ezzel regisztrál, nem 14, hanem 21 napos trial-t kap. A program lényege, hogy ha valaki, aki a meghívóval regisztrált, előfizető lesz, akkor a karakter, aki a meghívót küldte, kap 30 napot ajándékba. Itt jön be a lényeg. Én veszek játékbeli pénzért plex-et (a game time card játékon belüli neve a plex, ugyanis az eve-ben a gtc játékon belüli pénzért is megvásárolható, nem szükséges a valós kifizetés), és odaadom az illetőnek, aki aktíválja ezzel a karekterét. Ő kapott 50 napot (21nap trial+30 nap plex), és pedig 30 napot ajándékba, amivel ugyanott vagyok, mintha az említett plex-et saját magamra alkalmaztam volna.

    Így születik az ingyen karakter. :D 50 nap elég ahhoz, az illető már eljusson olyan szintre, hogy saját maga is képes legyen kitermelni a havi plex-re való összeget, és gyakorlatilag ingyenesen tud játszani.

    Aki regisztrál, annak a corp a kezdetekben sok segítséget tud nyújtani (pénz, hajók, skillek, modulok, stb.), csak annyi a segítség feltétele, hogy maradjon a mi cégünk keretein belül, hogy tudjuk növelni a flottánkat, és ezáltal hatékonyabban vehessük fel a harcot a komolyabb kihívásokkal. De egyébként semmilyen kötelező elvárásunk nincsen, ez csak játék:D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák