Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    Pár napja próbálgatom, a kezdő küldetéseket csináltam eddig meg. Eddig kifejezetten tetszik. Deck összerakással kapcsolatban van kérdésem: hogy van meghatározva a deck lapjainak száma? Mert ahogy néztem úgy tűnt mint ha engedne több lapot is belerakni, mint amit felette ír maximumnak. A Sigil (mana) lapokat magától rakja bele? És ha igen akkor mennyit és multi klasz esetén milyen arányban rak bele olyan lapot ami mindkét kaszt befolyását növeli? Ha 3 kaszt van akkor rak olyan lapot is ami mind a 3-at növeli? Vannak kasztok amiket érdemes keverni és olyanok amiket nem?

    [ Szerkesztve ]

  • kchryss

    addikt

    Nagyon tetszik a játék. Sokkal összetettebb gondolkodást igényel, mint például a heartstone. Több a lehetőség. Viszont ezzel a sigil rendszerrel kezdhetnének valamit, mert megöli a játékot.
    Mentem egy draft-ot, összeraktam egy egész jó decket belőle, de baromi kiábrándító amikor a sigil dönti el a meccset és nem a skill. Lecseréltem a kezdő kezem, mert csak 1 sigil volt benne, erre amit kaptam helyette az ugyanolyan használhatatlan volt.
    Konkrétan minimum 15 lapot húztam, de lehet 20 is volt az és ezek között csak 2 sigil volt így szinte semmit sem tudtam kijátszani. Önhibámon kívül teljesen tehetetlen voltam és az ellenfél az 1/1-es repülő lényeivel halálig vert ...

    [ Szerkesztve ]

  • kchryss

    addikt

    Kiborítók ezek a sigilek. Már kezd röhejes lenni. Klasszikus 50 lapos deckem van. Kiraktam egy warcry lényt az elején és tök sokáig tudtam vele buffolni. Viszont nem mentem vele semmire mivel 12 körön át csak sigilt húztam az 50 lapom bármelyike helyett.
    Rendszeresen előfordul, hogy úgy kapok ki, hogy nem tudok kijátszani semmit, mert vagy csak sigilt húzok vagy pont csak sigilt nem. Sokkal jobban függ a játék a szerencsés húzástól, mint hearthstone-ban és csak a sigil rendszer miatt van ez. Jó lenne ha lecserélnék valami normálisabb rendszerre, mert ha véletlen jó ütemben adja a sigileket és a többi kártyát akkor élvezetes partikat lehet játszani.

  • kchryss

    addikt

    válasz xavix13 #60 üzenetére

    Kár, hogy nincs menthető replay ebben sem. :)
    Az 50 lapból 4 seek power és 2 favor volt. HS-ban azért olyan nincs, hogy 6-10 körig semmit sem tudsz kirakni, itt könnyebben előfordulhat. Nem azt mondom, hogy minden partim ilyen, de elég ha néha-néha előfordul, a tehetetlenség elég frusztráló.
    Az említett partimban például lecseréltem a kezem, mert abban nem volt 1 föld sem aztán amit kaptam helyette az 2 olcsó warcry lény 1 favor 1 torch és a többi mind föld. Kezdetnek ideálisnak tűnt. A 2 warcry lényt kiraktam és elkezdtem velük buffolni. Aztán következő körökben húztam: sigil-sigil-seek power-sigil-favor-sigil-sigil-sigil-sigil majd utolsó körben a halálom előtt végre egy action lap ami egy fegyver volt sz*rrá buffolva, de nem volt kire ráraknom. :D Ez ellen nem nagyon lehet mit csinálni. Nyilván voltak laphúzó lapjaim is, de azokat sem húztam fel.
    Az ellenkező elárasztás amin kiborultam múltkor az draftban fordult elő. Ott tényleg kevés volt a földhúzó lapom, de mit csináljak ha nem dobott olyat a draftban? Ettől még simán használható lett volna a draftolt deckem ha nem a 8. kör után adja be a 2. sigilt 2 partiban is. :(((
    Valami minimum szabály jó lenne, hogy például 5 húzáson belül legyen legalább 1 sigil és ugyanígy a nem sigilekre is.

    Grat a 7-0-ás drafthoz. Draftnál minden lapot megkapsz amit kiválasztasz első körben vagy csak azokat amik bekerülnek a deckedbe szűkítés után?

    [ Szerkesztve ]

  • kchryss

    addikt

    válasz tomazin #91 üzenetére

    Jó lett volna ha olvasom, mert pont pár napja vertem el 10e goldot 2 draftra így most 0-án vagyok. :D
    Na mindegy megérte, mert mindkét draftban kaptam egy jó legendary-t. Most meg gyűjtögethetek ezerrel a kiegészítőre. :)

Új hozzászólás Aktív témák