Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz chatran #3622 üzenetére

    Igen, kijött egy Redux változat, ingyenes mindenki számára aki megvásárolta az eredetit. Külön telepíthető Steam kliensből, észre fogod venni.

    Én annyira azért nem estem hanyatt tőle, nekem nagyon "ködös" lett a kép, sokkal homályosabb minden ami távol van és a textúrák is életlenebbek lettek sok helyen (comparison videón látszik ennek a végén). Nem tudom mi ez a mánia manapság hogy mindent blur-ozni meg mosni kell, de nagyon nem jó irány. Pl. motion blur-t egyszerűen rühellem, komolyan a nyakára lépnék annak a baromnak aki kitalálta hogy ez jó, a Redux-ban pedig hiába kapcsoltam ki, ugyanúgy megmaradt mozgásnál ez az elmosódó effekt.

    Ami segített valamennyit hogy 200%-ra lehet skálázni a felbontást, de azt meg nVidia-soknak eddig is lehetett driverből (ez esetben az antialising kikapcsolható, mert csak ront az összehatáson). Nekem semmivel sem lett lassabb amúgy. A mentési rendszeren javítottak. Egyébként az egész portolásnak annyi volt csak a lényege, hogy könnyebben lehessen portolni next-gen konzolokra (valószínű más játékot is terveznek majd ezzel az engine-el).

    [ Szerkesztve ]

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Új hozzászólás Aktív témák