Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrTwister

    őstag

    válasz cskamacska #3040 üzenetére

    Na innen soha többet nem veszek semmit!!! Reggelre megkaptam a Mortal X kulcsomat, mondom ok, akkor a support mivel nem dolgozik éjszaka, ezért nem tudták teljesíteni a megrendelésem, úgymond nem tudták megnézni, hogy valóban én vagyok e a szelfin meg a személyim. Ok elfogadom. duvi fórumtárs megnyugtatott, hogy ezek után már minden rendelésem automatikusan el lesz fogadva mivel most már "trusted" vagyok. Én is így okoskodtam, ezért mivel most nagyon jó áron van ott a Pillars of eternity, ezért berendeltem azt is, no mit gondoltok mi történt? Ismét felszólítottak, hogy igazoljam magamat egy szelyis szelfivel! Mondom mi van? Ezt már kb. kevesebb mint 24 órája egyszer megtettem, sebaj az idegeim kötélből vannak hát újra elküldtem nekik ugyanazt a képet mint tegnap! Persze a lóvét ismét azonnal levonták akárcsak a Mortalnál, de a rendelésem ismét checking státuszba került. No mondom ez van, majd reggel akkor ismét meggyőződnek, hogy nem vagyok csaló és majd megkapom a kulcsot akkor a steamre. Írtam a supportnak közben egy levelet, hogy miért kérik el kétszer is a személyazonosságom ezt én nem értem! Kérem bízzanak bennem ennyi. Erre ma reggel kapom ezt a levelet: "Dear Zoltán U. ,

    as requested, we correspond to the withdrawal of your order 1028152 from 06.08.2015.

    We hereby confirm the refund of your payment worth 19.49.

    We are looking forward to seeing you in our shop again soon!"

    Mondom mi van? Ki a t*köm kérte, hogy refundolják a megrendelésem!? Mi bajuk van ezeknek? Nooooormálisak ezek!? :(

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Új hozzászólás Aktív témák