Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tag

    válasz Aljasvip #144589 üzenetére

    Pedig tud ártani éeltkortól függetlenül a túlnyújtás, de nyilván mi is változunk. Nálam, mondjuk, DLC-kkel együtt a Mass Effect 2 is emgvolt 110 óra, persze elvittem minden csapattársat a vista poinntokra is dumáltatni, illetve elolvastam a bolygóleírásaokat. Ezt talán nem kellett volna. Az első részben a főszál kiváltképp rövid, és ami azon kívül van, az új korában sem volt túl jó. Más rövidebb RPG-ket többször kezdtem már újra végigjátszás után azonnal.

    Én most is vegyesen játszom rövid és hosszú játékokkal, de a saját magához képest túl hosszúakat nem szeretem. Az tipikus Ubi-kórság, illetve a Halo 1-nek is betett annak idején. A Dilikutya által említett CoD pont nem az esetem, de az nem baj, hogy nem akarják őket túlnyújtani. Az más kérdés, hogy egy 10 órás lövöldéért teljes árat csak extrém minősített esetben adnék, példa eddig sosem volt rá. A RoboCopot vettem nemrég, de a GOG-ra felkerüléskor, az esemény eleve adott egy komoly kedvezményt, és hát nem is 10 órás lövölde, inkább nu-Deus Ex light.

Új hozzászólás Aktív témák