Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz FunPro #141509 üzenetére

    Találtál az elmúlt sok évből egy napot, amikor nem tudtál játszani másik kliensen. Én is lehet, hogy tudnék, amikor valamiért nem ment a szolgáltatás, de annyira lényegtelen része az életemnek, hogy nem is emlékszem rá.
    Egy ugrik be, amikor a Microsoft Gamepass-ban nem működött a Star Wars Squadrons, talán települni sem akart, de Origin-ről simán ment.
    A UPlay-es problémád is elég speciális eset (ha nem valami egyedi, saját) szerintem, nem hinném hogy széleskörű volt, és pláne hogy sokáig fennállt.
    Továbbra is fenntartom, hogy a vásárlás/install/uninstall működik mindnél. Az offline módot nem tudom, azt a Steam-en próbáltam ki egyszer, amikor költözés miatt nem volt egy hétig netem. Egy játékon, a 2013-as Shadow Warrior-on próbáltam ki, annál működött, de szerintem ez azon is múlik, mennyi és milyen DRM van még egy játékon.

    Közel 20 éve (talán amikor ingyen osztogatták a Half-Life Lost Coast-ot) van Steam fiókom, biztos volt olyan, hogy a Steam hibájából nem ment valami. Olyankor indítottam más, máshonnan, vagy csináltam valami mást. Én még ahhoz a generációhoz tartozom, amelyik feltalálja magát. :)

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák