Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz Solymi81 #131623 üzenetére

    Az Epic-kel komoly gondok voltak az elején, nagyon csúnya húzásokat léptek meg. Azóta sokat fejlődtek, de továbbra is vannak velük szemben egészséges kifogások. Ha szeretnéd, nagyon szívesen felsorolom, hogy milyen alapon írják netszerte azt, hogy utálják az Epic-et... amúgy az akkor végre ON lesz :-)

    Nem tudom van-e gyerkőcöd, de gyakran a büntetés nem működik olyan jól (sőt problémás nyomokat hagyhat), mint a megbocsátás, vagy a nevelő szándékú útmutatás.

    "Itt ti vagytok kifordulva magatokból, miért nem szóltatok neki, hogy álljon le, mert kicsapják?"

    Mert máshol vannak a tolerancia küszöbök. Ami nekem még belefér, az másnál már nem. Mások vagyunk. Nagyon.

    "Ráadásul úgy, hogy az USA elnökének több bejegyzését minősítik valótlan állításnak."

    Az az elnök méltatlan arra, hogy a posztot viselje, ezt nem 1x bebizonyította már.
    LMBTQ témában nekem éppen elég, hogy a művészeti ágakra káros hatást gyakorolnak. Itt nálunk még nincs ennek, annyira durva hatása, de félő, hogy egyre inkább lesz, amivel csak a gyerekeket fogják jól megzavarni. Azoktól meg el a kezekkel.

    BLM ügyben linkeltem egy kiváló írást, száraz tényekkel van tele, azt érdemes megrágni utána helyen kezelni a BLM ügyet... ami egyébként egészen addig a pontig jogos, hogy csendesen tüntetünk, gyászolunk, változásokat sürgetünk adott régiókban.

    "Amúgy mi a helyzet a hong-kongi tüntetőkkel? Az jogos vagy nem jogos?"

    Nem számít én mit gondolok... csak leírom a véleményem, tapasztalataim, ahogy te is. Meggyőzni sem akarlak, bőven elég, ha megértesz és én is erre törekszem.

    "munkahelyeken igencsak szabályozzák, hogy ki hogyan jelenhet meg és hogyan viselkedhet Van olyan, hogy vállalati kultúra."

    Azt elfogadod remélem, hogy ez is ahány ház, annyi szokás alapon működik.

    "ahogy gondolom ők se tolják rád az elképzeléseiket"

    Volt olyan aki igen, de hamar leállítottam. A melegek meg zsenik. Elképesztően ügyesen térképezik fel, hogy ki játszik velük azonos lyukra, így ebből gond nem szokott lenni soha.

    "Azzal semmi baj sincs, hogy téged Crytek viselkedése nem zavar"

    Néha szerintem is sok, de soha nem bántanám ezért, a szólás szabadságát, pedig főleg nem venném el tőle. Ebben a nagy színes forgatagban szerintem ő éppen olyan fontos, mint itt bárki.

    "cseszte betartani a szabályokat"

    Ez érdekelne. Pontosan mi ellen vétett sorozatosan? Stílus? De az ezerféle van, egy "szarazepic" nem tűnik számomra túlságosan égetni való bűnnek... még 120. alkalommal se.

    Ismerem annyira, hogy tudjam nem abban reménykedett, hogy majd úgyse teszik ki, mert ezt, vagy azt tett a közért, hanem egyszerűen fogta magát és mindig leírta, amit gondolt őszintén. Hát nálam ez eléggé erénynek számít, de ahogy már írtam, nekem sok bajom van.

    "nem megfelelő stílusban beszélt az iskolatársaival"

    Ha azt írja, hogy "xy te hülyefax" az szerintem is gáz és azt moderálni kell, de én ilyenről nem tudok. Helyette benyitott a tanterembe, feltette a lábát a saját padjára, elővett egy zacskó szotyit, majd belemondta a hangzavarba, hogy ez szar, ez nem szar, ezt ingyen szerzi be, ezért nem ad pénzt, ez a cég hülye, ez a játék fos. Aztán, hogy erre ki és mit reagált, az többnyire nem hatotta meg, szotyizott tovább, de közben se Pistikét nem rúgta tökön, se Julcsika copfájt nem húzta meg.

    Nekem tökre átjön mit mondasz... neked ezek már túlmentek egy határon, ahogy másoknál is és a moderátoroknál is. Viszont az osztályban vannak még mások is, akik meghallgatták, hol egyet is értettek vele, hogy meg nagyon nem, de nem küldték volna el emiatt.

    Na de mi most itt megtettük, amit lehetett... tényleg elmondtuk itt pro és kontra mindent Crytek témában, részemről én sem tudok már érdemben ehhez mit hozzátenni, mert NEM vitatkozni akarok. A nekrológjához hozzátartoznak rossz és a jó dolgai is, így érzem fairnek a lezárást.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Új hozzászólás Aktív témák