Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ayo

    addikt

    válasz ZsZso #131622 üzenetére

    VR-ben kipróbálnám, mert nagyon adja a játékmenet. Én a simát kb. majdnem egyben lenyomtam viszonylag rövid, de nagyon addikt volt ~2 óra. Utána még toltam a plusz cuccokat, pl. hogy végig katakanával kell nyomni stb, jó volt, de azért már nem volt olyan izgi.

    Az újba sztem nézz bele, v csak pörgess, mert nagyon más mint ami eddig volt.
    Alapvetően rogue dungeon HOT lett :) Csináltak X darab pályát, és azok vannak randomizálva, de ált. inkább a kezdés meg az ellenségek, ami változó. Több szint van, minden szinten egy kisebb dungeon map, aminél mezőnként lépsz tovább. 1 mező nagyjából olyan 5-6 a fentebb említett pályákból áll random, közben meg mindig jön be valami menő skill is. Tehát egyben kell lenyomni 2-3 élettel az egészet. Utána jön új mező, új elágazások, ahol köv szintre mehetsz vagy akár új skilleket hozhatsz. Utóbbi nagyon kell, mert azért szépen nehezedik is a téma, van új ellenség, új fegyver és tárgyak is.
    Lényegében sok az ismétlés, de izgalmas tud maradni, szóval bőven több mint egy kis update, sztem már most többet nyomtam, mint az alapot és ugye ezzel a módszerrel bőven lehet még, hiszen lett benne kihívás.

    http://jateknaplo.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák