Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz cyberkind #130193 üzenetére

    Igazából most is csak azt tudom írni, amit eddig írtam.

    Szokásos openworld játék, ami hosszútávon unalmassá vállna, de nem tart olyan sokáig, hogy ráunj.

    Ammenyi videót láttam a far cry primal-ról anno (mivel játszani nem játszottam), ahhoz tudnám a legjobban hasonlítani, csak tps nézetben.
    Aztán lehet végképp nincs köze a 2 játéknak egymáshoz. :DDD

    A story egész jó volt, bár ott is sokkal többet vártam, mint ami a végén lett. Ja, meg a főszereplő karakter is valamilyen szinten idegesített, bár nem tudom megmondani az okát. :K

    Talán már az erős női karaterektől alapból felfordúl a gyomrom, aminek egyébként nem kéne így lennie, mert lehet tényleg egy erős női karaktert szerettek volna kreálni. Mellesleg, a hellblade-es csajt 10x jobban el tudtam viselni, mert az valahogy sokkal emberibb volt.

    A grafika tényleg ott volt szeren, meg ez a mindenféle mob támad egyszerre játékmenet is le tud kötni pont annyi időre, amennyire kell. Meg jól operált a ps controllerrel, a technikai megoldásai jók voltak.

    Szóval nem volt rossz játék (talán minden küldit kivittem fő és mellék küldit is), de nem mondanám életem játékának. Érdemes kivinni, de konzolt biztos nem vennék érte. :K

    #NyMRooD

    Arról mondjuk nem hallottam, hogy nyitócím lenne. Meg talán egy kicsit korainak is érezném. Szerintem azért jönnek azok a játékok amik jönnek, mert ezek a sony B játékai, amik nem rosszak, de alapból konzolt nem vennél értük.

    Aztán ízlések és pofonok... :K

    #Crytek

    5 milla? :))

    PS-en ment el belőle 10 úgy, hogy már bekerült a jóárasított csomagba, meg vagy 2 évig adták konzolok melé.

    [ Szerkesztve ]

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák