Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • warcat

    veterán

    válasz i2k #125834 üzenetére

    Így van,bár nem értek egyet a másik két metro játék leszavazásával, nem sok lehetőség maradt a véleményed eljuttatására,szóval teljesen érthető a dolog.Február 15-ig nem lehet Metro exodust értékelni Steamen és csak az tudja majd egyáltalán, akinek sikerült még a preorder (kevésbé zavarja). A csodás Epic launcherben és boltban meg semmiféle lehetőség sincs a játék értékelésére vagy egyáltalán hozzászólásra,beszélgetésre.

    Én is a pénzemmel szavazok,ahogy írtam korábban visszakértem a pénzem, DE már most megy a maszatolás és fenyegetőzés, hogy nem lesz több Metro PC-re ha nem fogy, miközben ugyebár a PC közönség legnagyobb gyűjtőhelyéről vitték el, tették elérhetetlenné. Nyilván a vásárlók lesznek a bűnösök majd, nem a nagyfőnök aki rábólintott erre.

    Általánosságban meg igenis tűzre velük és vesszenek ha kell, mert egyszerűen egyetlen játéksorozat ill. fejlesztőcsapat sem ér annyit,hogy cserében sikerre vigyék a PC piac szétszabdalását és általánossá váljon ez az eljárás.

    EA: It's in the crate!

  • reelc

    veterán

    válasz i2k #125834 üzenetére

    Szerintem jobb ötlet egy online petíció, x ember aláírása után mehet egy nyílt levél amiben levan írva, hogy játékos/vásárló szempontból mennyire inkorrekt a magatartásuk. A kiadó(k) és a fejlesztőcsapat twitterjére, facebookjára, meg 1-2 nagy gamer oldalnak, utána úgyis közli a többi.
    Így szélesebb kör kifejthetné véleményét pl. olyanok is, akik mondjuk 3 hete - x éve még pozitívan értékelték a 2 játékot, mert hát tetszettek neki. Aztán ma felkelt és látja hogy a nép szerint ez nem jó, és már nem tud beállni a nyájba minuszolni. ;]
    Mert lehet magyarázni, hogy nincs más lehetőség, de aki emiatt minuszol az visszaél az értékelési rendszerrel, mert nem az előző játékok tehetnek a kialakult szituációról.

    (#125835) warcat: A PC piac szabdalása nem ezzel kezdődött, hanem amikor szépen megjelent az Origin, Uplay stb. kliens, sőt a Steam is tehet róla mert létezik, ők kezdték. Mert ugye tőlük indult, hogy nem az a helyzet hogy beteszed a lemezt és telepítesz, játszol, hanem ehhez kliens kell.
    Ma biztosan rosszabb lenne a helyzet ha mondjuk 2-3 évvel a Steam megjelenése után jön a többi kiadó a launchereivel/áruházaival.

    (#125836) Agyzuzo: Majd talán bocsánatot kérnek amikor nagyobb lesz a felháborodás, amikor lehagyja a Steam értékelés szintjét, vagyis keresnek más helyet ahol elmondhatják, hogy nem tetszik, illetve ha tényleg vacak lesz a PC-s eladás.
    Ahogy fentebb írtam, szerintem is szemét húzás volt, az Epic üzletért létrejött felelősöket és a PR-os főnököt kell kirúgni. Na meg azt a devet is aki ilyesmit nyilatkozik, de ő már csak a sokadik reagáló. Lehet ha szedi rendesen a gyógyszereit, nem nyilatkozik ilyesmit. ;]

    Igen, ismerem a No Man's Skyosok történetét és az Aliens: Colonial Marinesét is.
    Az előbbinél becsülendő hogy nem oszlatták fel őket a bukás után, hanem elkövetnek mindent, hogy rendben legyen a játék.
    Az utóbbinál is csinálhatták volna ugyanezt a per meg egymásra mutogatás helyett.
    Amúgy is jobban tenné lassan minden fejlesztő, hogy majd az E3-on stb, kizárólag koncepciórajzokat mutatnának zenei aláfestéssel - így talán nem jönne a sok kritika megjelenés után, hogy hát a víz nem úgy néz ki ahogy az előzetesben volt. ;] Ez se egyedi eset.

    A vásárlók befenyítésén és a hazudozás mellett talán a túlzott felháborodás - ráadásul nem a megfelelő eszközökkel - ami a legrosszabb talán.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák