Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _drk

    addikt

    válasz micafighter #125783 üzenetére

    Ez szerintem, nekünk csak ilyen kényszer megoldás lenne, hogy telón játszunk.
    Mivel ott van a zsebünkben, eszünkbe jut, hogy tényleg jó lenne rajta játszani is, bárhol bármikor.

    De ha megnézzük a legsikeresebb játékokat, észre lehet venni, hogy totál komolytalanok. Candy Crush, meg az összes ilyen ékkő kilövős játék. Angry Birds is..
    Nekem csak a régi flash játékok egyszerűsége jut róluk eszembe, mikor GemTD-ztem suliban infóórán.
    Az autóversenyek is kb az NFS3-4-re emlékeztetnek, csak menni előre, nem baj ha 200-al neki mész a kanyarnak, mert azon a pályán azt úgy kell bevenni.
    Én is pont ma keresgéltem, de max ilyen Tower Defense-ek amik lekötnek kb fél óra-órára, de ott is nem eggyel találkoztam, hogy egy pálya mennyiség után mintha fizetni kéne, hogy megcsináljam 3 csillagosra.

    Viszont telója tényleg mindenkinek van, ezért egy játék mindenhova eljut, nincs exkluzivitás, mint most, hogy a PC-n amúgy se nagy a piac, de már azt is töredezik a launcherek...

    Egy másik elrettentő adat, ami ehhez kapcsolódhat, hogy a Twitchet se monitoron/tv-n nézik. Ott is a mobil uralkodik.

Új hozzászólás Aktív témák