Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz cskamacska #125269 üzenetére

    Itt leszögezném, hogy nem vagyok profi régió lakkoló, azzal csaba951-et zargassátok privátban, ne engem, de igazából senkit se. :P Ha még nem vitte el az FSZB, és nem Paks 2 alatt erősíti az Orosz-Magyar örök barátságot. ;]

    Ellenben SteamDB-t láttam már messziről, így elmondhatom, hogy ha egy Yuplay által megadott SUB-nál régi jós tag-et érzékel, akkor ezt a publikum tudtára is hozza nagy veres keretben.

    Yuplay megadott SUB számát ide tessék helyettesíteni: https://steamdb.info/sub/xxx/
    Az information panelen lesznek a kulcsok, az apps panelen a társított játékok. Érdemes tovább kattintani a játékhoz, és meglesni az ottani packages fület, ha itt vannak további régiós pakkok, akkor is hoppá lehet.

    Érdemes lesni a következő app kulcsokat:
    PurchaseRestrictedCountries
    ProhibitDownloadInCountries
    iploginrestriction
    onlyallowrunincountries
    prohibitrunincountries
    restrictedcountries

    Klasszikus ruszki(CIS) régiózár így néz ki
    PurchaseRestrictedCountries: AM AZ BY GE KZ KG MD RU TJ TM UZ UA

    Ez egy átlagos aktiválási zár, VPN-el kijátszva a játék játszható elvileg, de azért mérget nem érdemes venni rá. Ha van mellette onlyallowrunincountries, vagy haverjai, akkor az kemény záras, orosz-ukrán zárótűzről pattant menyecskéhez költözést igényel.

    Az ökölszabály az, ha egy játéknak van orosz régiós változata, akkor a Yuplay szinte biztosan olyat is fog adni! Ha ROW-ot ad akkor úgy is jó, de ezt senki ne vegye biztosra.
    A kiírt SUB_ID tájékoztató jellegű, nem 100% hogy olyan kulcs kerül kiosztásra!

    random más tények

    Yuplayen van már Paypal, nem kell kokettálni WebMoney, RBK, és más Gonosz Tengelyéhez kötődő tenorista kifizető helyekkel.

    Yuplay 5 perctől több óráig terjedő ideig is rajta tud ülni rendelésen, míg kulcsot nem szülnek a hegyek.

    Az oldal a végre kiadott kulcsra simán rádobja az orosz régiós figyelmeztetést utólag a kulcs mező felett, még akkor is, ha a játéknak nincs régiós korlátozása sehol.

    Szóval nem szívbajosaknak való szürke-olívzöld-khaki álcahálós bót, na. :N

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák