Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZsZso

    Közösségépítő

    válasz i2k #123299 üzenetére

    Nem teljesen értem. Előre szólok, hogy hülye vagyok, hogy nem tudok a sorok között olvasni, erre már nem kell külön kitérned. ;]

    Mutatsz egy random (?! Vagy legolcsóbb? Esetleg legdrágább? Vagy ez az egyetlen bolt?! :) ) dél-afrikai oldalt és leírod, hogy ott mennyi a legolcsóbb általuk árusított 2080. Aztán pedig "összeveted" (vagy csak megemlíted?!) egy másik 2080 -as kártya árával, amit nem egy random magyar boltból szedsz, hanem a legolcsóbból (rengeteg bolt árait összehasonlítva, éljen az ÁK). Az a kártya ami Raru -ban van, 312k -ért azt nálunk is 300k -ért lehet kapni ÁK szerint 2 helyen olcsóbb mint 312k a ~20 boltból, ahol lehet kapni.

    Szóval mit szerettél volna mondani?
    A, Hogy drága a 2080? Akkor miért nem egyből a magyar viszonyokat mutattad? (#123299)
    B, Különösen drága a 2080 Dél-Afrikában?

    Biztos van amit nem tudok és ezért homályos mit szerettél volna sugallni. Lehet, hogy pl. itt mindenki számára evidens, hogy Dél-Afrikában jelennek meg először a videókártyák vagy a Raruhoz igazítja a világ az árait, vagy valami ilyesmi és ezért nem értem - viszont kifejezetten érdekel. :R

    [ Szerkesztve ]

    armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Új hozzászólás Aktív témák