Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cheesus

    senior tag

    válasz i2k #121069 üzenetére

    Jogos, egy-két esetben tényleg így volt, hogy mivel előre "betankoltam", nem kellett drágábban/ügyeskedve beszerezni az adott produktumot, hanem egyszerűen előkerestem a Könyvtáramból és már folytathattam is.

    Így meg hogy csak Wallet pénzt "kockáztatok", tényleg nincs tényleges negatív következménye a vásárlásnak, mert ha annyira nem tetszik jobb esetben sikerül refundoltatni, vagy rosszabb esetben épp bekerül egy bundliba a kiszemelt játék, de erre meg nem lehet alapozni, hogy épp mi nem kerülhet be egy nagyobb csomagba, mert azért az évek alatt hozzánk dobtak egy pár olyan játékot, amiről még a bundlik indulásakor gondolni se mertük, hogy ily módon szerezhetjük be őket.

    https://www.twitch.tv/csehla

  • cskamacska

    addikt

    válasz i2k #121069 üzenetére

    Játszik ingyé játékokkal! :K

    Forgotten Hope 2 Battlefield2 WWII realism total conversion mod kapott önálló kiadást. Ami kimondottan jó dolog, mivel a BF2 gyakorlatilag mindenhonnan el lett már tüntetve, a 2142, és az ingyen Origines 1942(eredeti Battlefield)-vel együtt. :(((

    Tündérmackóinstantmackó, de botok vannak benne, és EU-ban aktívan játsszák is, esténként 30-50 ember, hétvégén 100 fős teli szerver, illetve 70-100 fős klán meccsek random időpontokban.

    Renegade X továbbra is vár minden Command & Conquer és Renegané rajongót. Igazi tündérmackóinstantmackó, botok vannak de jelképesek, Hétköznap késő délutánt és estét kell megcélozni a játékkal, 30 fő felett jól játszható.

    Steames Zero-K-t a Total Annihilation rajongóknak találták ki, komplett játék single hadjárattal és multi részekkel, és egész szolíd ahhoz képest hogy ingyé van. :K

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák