Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz arty #116849 üzenetére

    Fogalmam sincs milyen ingyenes cuccok jöttek, de ha nem olyanok amik sokat dobnak a játékhoz, szóval mint mondjuk a 4 új mission akkor nem is izgat nagyon, olyasmi ez mint a Gta-ban a multi tartalmak, akár pénzt is kérhetnének tökéletesen hidegen hagy, ha pedig nem lesz több Hitman szerintem nekem nem fog gondot okozni, nagyon keveset játszottam a régiekkel is régen, azóta meg még kevesebbet az újakkal, szóval könnyedén megleszek enélkül, ahogy a multi only játékuk nélkül is ha egyszer netán csinálnának.

    Nekem a CDPR a példaértékű csapat, nem ezek, de bevallom az őszintét nem igazán túrtam a dolgok után régen se, hogy mennyi áldozattal és társaival járt ez a játék nekik, meg nem is érdekel, ha már megtartottak egy ekkora címet (nem is értem hogy) igenis tegyenek hozzá az egész szériához és dobják ki a 2. évadot (vagy bármi hasonlóan tartalmas dolgot mint ami volt az 1-ben, hangsúlyozom ha már náluk maradt ez a széria), de ezután már nem fogom az úgymond "Complete" 2. évadod megvenni 20Eu-ért, hanem szépen kivárok egy szép nagy és zsíros árazásra, és persze a GOTY-ra.

    Paranormal Cocktivity

  • FunPro

    senior tag

    válasz arty #116849 üzenetére

    Ezekkel az XY editionokel, GOTY-kkal, tökömtudjamikkel igazából csak azokkal csesznek ki, aki tényleg becsültetettel megvették az alapverziót teljes áron. Főleg akkor, ha egy játék megjelenik 6 verzióban, mind a 6 tartalmaz egy kis pluszt.

    Egyébként a kiadókat/fejlesztőket is bírom ez miatt. Siránkozik az összes, hogy kevés az eladás, nem vittek el annyit, amennyi tervbe volt. Hát már ne is haragudjanak, de hülye lennék megvenni mindent day one, amikor a teljes játék majd csak 1-2 év múlva jelenik meg.

    Ezt most nem konkrétan a hitman-re értem, hanem úgy konkrétan erre az elcseszett rendszerre.

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák