Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz eami #84859 üzenetére

    félig meddig igazat adok, főleg úgy hogy a dlck skillszintjei nem igazodnak a játékos karakterekhez... nincs kihívás csak kisujjal szedem az ellenfeleket szinte az összes dlcben... valami borzalmasan el lett cseszve h nem velem azonos szintű ellenfelek jönnek (1. résznél nem így volt)... sőőt még az alap játékban is mikor már 30es szinten voltam akkor 24es szintűeket dobált be - ez baromira idegesített minket... ha meg van valami nagy boss akit meg kellene nyirbálni akkor meg (pl) én 30 az meg 68 wtf?! elborult a fejlesztők gyógyszere?!
    egyébként humoros, én nehezen unok meg játékokat de ezt néhol sikerült... haver még az elején mondja hogy min 2x végig visszük, én meg mondom biztos vagyok benne hogy nem... mondja miért?! mondom mert tudom h hamar megunsz játékokat és ez igencsak repetitív... sok a hasonló küldetés, menj oda, aktiváld be, menj oda öld meg azt, menj amoda gyűjtsd be dolgokat - ami tetszett benne azok a köv.: a karakterek, rengeteg új terület (ami viszont negatív h belépsz egy új részre és máris kezdetét veszi a hent max új ellenfelekkel), physx frankó, dlck is jók, főleg a Tiny Tina dlc

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák