Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    válasz AlexWolf #43006 üzenetére

    '90-ben Commodore64-en volt 4 darab eredeti játékkazettám... Meg volt kb. 60 darab, ami "nem eredeti" volt, kazettánként - mindenki tudja abból az időből szerintem - kb. 45-50 játék...

    Aztán 286-oson kinek nem volt floppynként 10-15 játéka? Hát mindenki azzal nyomult, úgymond "belenőttünk" a warezba... Az volt a természetes, meg se volt így nevezve, hogy ez warez, nem is tudtuk, hogy most mi valamilyen szabályt sértünk...

    Viszont a bundlik, főleg az ilyen, mint az előző, origines, ahol pár éve még AAA-s címeket lehetett megkapni fillérekért, sokat segít - nekem személy szerint pl - hogy "igazán felnőjünk", és magunk mögött hagyjuk a warezt.

    Érdekelne, vajon mennyi plusz bevétel jönne be abból, ha MINDEN warezoló (és itt most nem azokra gondolok, akik letöltik a játékot, kipróbálják csak azért, hogy eldöntsék: valóban megveszik-e) megvenne 5 játékot!? Vajon mennyit ugranának az eladások? Mert mindenki tudja, hogy van olyan ember, akinek a warez már életforma... Letölt minden sz@rt, mert ingyen van... És megreked azon a szinten, ahol Én voltam pl. '90-ben... :D

    [ Szerkesztve ]

    Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Új hozzászólás Aktív témák