Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz VoltanIgor #143955 üzenetére

    Engem csak a felbontásproblémák zavarnak, hiába beállítható 4K is, nekem csak egy kis foltba dobta a játékteret a képernyő közepére a 2. résznél. Az elsőt nem állítottam annyira, 1440*900 talán, az kitölti a képernyőt. Igazából más bajom nincs velük, picit darabosan mozog, de szerintem ez régen is így volt. Hogy mennyire kötnek le, majd kiderül, este csak elindítottam őket, utána néztem tovább a sorozatot, kíváncsi vagyok, hova fut ki, a 6. résznél még sehol se tartunk. Ezért utálom én ezt a sorozatos formátumot.
    Mindegyiket felraktam, de valószínűleg előbb a régieket próbálom ki.
    Amazon megint ingyen szórja a Fallout 76-ot, azt már korábban is adták, annak mondjuk tudom, hogy igen rossz a híre, nem tudom, kijavították-e azóta. Szerintem a New Vegas-t is ők adták, a 3. nem tudom, honnan van, de tuti nem vettem azt se. A 4. részt még idedobhatnák, és akkor a teljes széria ingyen volt, Assassins Creed van még így nekem, hogy legalább fele megvan, mind ingyen. :)

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák