Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz gyimger #142410 üzenetére

    A film is komolytalanabb volt, mint akár a régi trilógia, akár a többi rész. Bár mai fejjel egész szórakoztató, mondjuk ezt a moziban nézve se utáltam, ellentétben az EP2-vel. Amit aztán az idő és a Disney trilógia is megszépített. ;]

    Anno én csak a demóval játszottam, aztán amikor sikerült megszerezni a teljeset, már a telepítő sem indult el. :) Lehet, hogy a korabeli rippelt verzió elindulna, a Racer-nél ugyanez volt, a CD-ről a telepítő nem működött, de a rippelt verzió elindult. Bár, ha jól emlékszem, volt annak más baja is, csak a későbbi Steam és GOG kiadás futott hiba nélkül. Ilyesmi volt a Shadows of the Empire-nél is (tévében az 576Kbyte-ban láttam először, a csata a Hoth-on a játék elején elég lenyűgöző volt), meg talán a Starfighter-t is az újrakiadás tette helyre.
    Akad még 1-2 játék ebből az időszakból, pl. a szintén EP1-hez kötődő Battle for Naboo sem kapható digitálisan, meg kb. sehogyse.

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák