Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz Mr.Csizmás #133455 üzenetére

    Én egyébként azon az állásponton vagyok, hogy a legtöbb kiadó/cég le van paktálva a szürkékkel.

    Jobban belegondolva, nem is hülyeség. A szürkebolt hallatán a legtöbb vásárlónak inába száll a bátorsága, tehát az a forgatókönyv nem játszódhat le, hogy innentől mindenki nyomott áron veszi szürkéből a cuccokat. A nagy kiadó a nyomott árú szürkén is tud profitálni, mert aki ott megveszi, az okosnak érzi magát, hogy ő aztán mennyivel olcsóbban jutott hozzá a digitális javakhoz, mint a sok hülye, aki "legit forrásból megveszi". Közben a kiadónak 0 pénzbe van terjeszteni a pár éves digitál címeket.

    Ráadásul, néha-napján jeleket is vélek felfedezni.

    A G2A-nál volt ugye régen az a bundlizás, ahonnan mindenkinek megvan a superhot meg a lord of the lost (upsz, ez egy német együttes, csak reflexből ezt írtam) lords of the fallen. Most itt van ez a samsung cucc is. A CDKEYS-en a múltkor volt ugye a nagy halo pack akció, amire a mai napig nem találok ésszerű magyarázatot, csak azt, hogy hivatalos forrásból kapták/kapják a kulcsokat, mert akárhogy keresem, nem lehet steam kulcshoz jutni, még kis tételben sem, nem hogy nagyban.

    Érdekes dolgok ezek. :K

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák