Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz ZsZso #130323 üzenetére

    Nem lehetett, mert pl nekem kb 10-15 percenként csontra fagy. :) Másik saját motoros játékuk a Generation Zero csak kb félóránként, vagy egyes térkép pontokon dob ki a játékból.

    Just Cause 3 ilyet nem csinál, igaz azt kiadás után a béta állapotból(mert az is elég bugos volt) végül készre polírozták. Just Cause 4 láthatóan kevesebb pénzt és figyelmet kapott a párhuzamosan fejlesztett szintén problémás Generation Zero miatt, én azt saccolom hogy egy játék elkészítésének idejéből/árából hozták ki a kettőt. :(

    Nyilván ingyé jobban el lehet nézni a nyomorát(ha nálatok is kifagyogat akkor nem :D ), de én a két selejtes Avalanche játék helyett inkább a Far Cry 5-öt ajánlanám. :R
    Most épp megint 15 euró az Epic Launcherben, és ha valakinek van még karácsonyi kuponja az bezony csak 5 lesz a végén. :K

    Sok meszet kapott szegény, de szerintem abszolút nem vészes. Nyilván nem baj ha 2 évig nem nyúlt valaki előtte GTA klónhoz, de én 2018-as Just Cause 3 bohóckodásaim után el voltam vele mint egy kisiskolás. :D King of the Jungle a legjópofább perk, előtte a vadmacskák kilométeres távolból nekemszaladtak, különösen akkor, ha épp ellenséges bázist takarítottam. Azóta viszont 5 méteres(!) távolságig békén hagynak a vadállatok, sőt, kimondottan szeretik az ellenséget helyettem irtani. Épp egy ellenség megszállta bányát tervezgettem felszabadítani, erre bekószált a mackó, és ha már ott volt egymaga megrépázta az összes rossz arcút, én pedig csak pislogtam egy sarokban, hogy miért tünedeznek el a piros háromszögek. :DDD

    Aki pedig testre akarja szabni az élményét, annak melegen ajánlom a Resistance modot. Kismillió beállítást lehet kapcsolgatni, benne az resistance pontok gyűlésének sebességét, ami a történetet tolja előre.

    The Handmaid's Tale sorozat opcionális hangulatfokozó annak aki képes komolyan venni a történetét.

    CDkeys.com-on épp tavaszi vásár zajlik, pillanatra meg is állt a szívem hogy 7 euró már a Rage 2, mint egész jó GTA klón. Aztán kiderült hogy ez volt az egyik első játék amivel a Bethesda.net szemetüket tolták.. :O

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák