Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sto1911

    veterán

    válasz ZsZso #129048 üzenetére

    En sem altalanossagban irtam a boltokrol, hanem a mosogep elarazast a SW elarazassal allitottam szembe.

    Reszemrol is jo kis beszelgetes volt, kar, hogy egy teljesen fals infobol indult ki :D (BTW szoljon aki unja, vagy tiltson :D )

    (#129047) FunPro: 1) nyilvan nem orulnek, de azert a felelossegi lanc nem veletlenul van, fuggetlenul a mostani esettol. Viszont ugy gondolom, hogy ezt a bolt es a nagyker intezze egymas kozott, a belso szerzodesuk alapjan, az mar kerdes, hogy nem igy van.
    2) a kulcsokat itt is kikuldtek, aztan a tranzakciot visszavontak, gondolom a kulcsokat is letiltjak valamikor. Ha nem igy lesz, akkor szerintem meg nagyobb blama az ugy :D

    (#129046) SyMbioTe: igen, viszont barmit nem irhat bele, hogy lefedje magat, mert a helyi torvenyek felulirjak az ASZF-et. +amit FunPro-nak irtam, sokan mar be is aktivaltak a kulcsokat, tehat nem az automatikus megerositest vontak vissza, hanem a mar teljesitett vasarlast. Aztan meglatjuk, kivancsi vagyok mikor veszik vissza a kulcsokat is, ha egyaltalan.

Új hozzászólás Aktív témák