Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Crytek #128914 üzenetére

    "És téged mit zavar ha fikázok dolgokat?"

    azt hittem felnőtt ember vagy, bocsánat a naivságomért, amúgy még mindig ez a fröcsögés, meg magabiztos fikázás csak mert Te úgy gondolod hogy szar, és akkor legfurkóbb módon kell leírni meg kritizálni azokat akik megvették, támogatták, amúgy még mindig ott tartasz ahol ezt elkezdtük, valahogy nem jutsz tovább, de mind1, belefáradtam, lefárasztottál így vasárnap délelőtt :R :U

    "Ha a boltban penészes a kenyér nem viszem haza hanem megyek ott is hözöngeni."

    szélsőséges példa, én meg nem veszem meg egyszerűen, max jelzem hogy nem oké valami, de ha már fizettem érte, akkor jogosan reklamálok úgy érzem - tehát te max nem veszed meg (VR )mert nem tetszik, ha meg megvetted viheted vissza 14 napon belül kicserélik ;) aztán ennyit a hőzöngésről - ezen felüli felesleges fikázást csak a gyerekek szoktak leművelni :U

    "Vélemények nélkül a game ipar is egy hulladék lenne."

    persze fontos a visszajelzés (csak nem mindegy milyen minőségben, mert leírhatod a nemtetszésed Ady Endre módjára is, meg alpári egyszerűséggel), de hiába a visszajelzés ha a végén valamin elbukik a cím ha valami szar, gyerekes egyszerűséggel nem veszik meg az emberek és nem lesz folytatás.....

    a "drágán nem vásárolsz"-ra a holo lens-et értettem, fikázod a vrt- de tényleg a cuccal nem vagy tisztában, csak beszélsz az éterbe

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák