Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz Jinxb1rd #128869 üzenetére

    Én továbbra sem tagadom, hogy a VR nem jó buli. Sőt! Amiket láttam belőle, az kifejezetten tetszett.

    A meki vs étterem nagyon is jó példa volt. (És itt reagálnék Źşë' kommentjére is).

    Szerintem ha összevetjük egy átlag mekit, simán nagyobb forgalmat generál, mint a környék bármelyik étterme. Szimplán azért, mert (dobpergés) occsó!

    Én is imádok éttermekbe járni, még úgy is, hogy egyébként semmi pénzem nincs ilyesmire. És amiket ott eszek, az bőven lekörözi a mekit, de egyszerűen nem engedhetetem meg magamnak, hogy mindennap ott egyek.

    A VR ugyan ez.

    Jó ínyencség, amit egy átlag ember nem fog megvenni.

    Így nehéz lesz globálisan elterjeszteni, márpedig ha tényleg ezzel akarják leváltani a normál gaminget, elég nehéz dolguk lesz.

    Főleg ha nem minket, "öreg rókákat" veszem alapul, hanem a jelenlegi generációt, akik már csak és kizárólag telefonon játszanak. Feltéve, hogy játszanak, nem pedig csak nézik, ahogy mások játszanak.

    Szóval az árkategória amire be kéne lőni a cuccot olyan 40-60 ezer forint. Kb. annyi, amennyiért a nintendo osztogatja a cuccait.

    Csak ameddig nem terjed el szélesebb körben, addig az ára sem fog csökkeni. :K

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák