Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz FunPro #128867 üzenetére

    3d monitoroknál elsősorban az ár volt az ami magas volt, aztán meg sokan úgy vannak vele hogy legyen minél olcsóbb, meg alapabb a készülék (extrák nélkül), mert az is elég, ezért se volt érdemleges táptalaja a technológiának, gyártóknak nem érte meg a gyártás aztán ezért lett zsákutca, de ettől még nagyon frankó dolog a 3d, csak szerintem elsősorban a fogyasztók így határozták meg a piacot
    kiv lennék hogy hányan láttak 3d's tartalmat amit monitor generált, itt most elsősorban igazi (aktív) 3d's tartalomra lennék kíváncsi, csak mert elég ütős a dolog

    VR sztem más tészta, teljesen különálló technológia, nem függ saját "magától", értem ez alatt hogy nincs belőle alapkivitel ami meggátolná az adott extra ficsőr fejlődését szvsz - abszolút jó dolognak tartom - csak itt is az ára az ami gátolja az elterjedését - bár egy ps4vr kit azért nem annyira vészesen dárga hogy ne lehessen beleugrani a mókába :D jó kis cucc!

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák