Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz echterion #108252 üzenetére

    minek viszed ennyire tovább? ezen mit nem lehet érteni, vannak szabályok az életben, éppúgy mint itt a fórumon, akit sértett jelentette, a modi meg intézkedett - gondolom egy modi jobban tisztában van azzal hogy mit lehet és mit nem... úgy írod, célozgatsz mintha én magam hívtam volna ide moderátort, egyébként is, honnan veszi itt bárki is hogy lett hívva modi? nem járhatnak be ide, Ollie is olvassa, szóval végképp :U ffs
    ha már itt tartunk, ill. mi jogon bírál el bárki is egy moderátori döntést?!
    Crytek amúgy tényleg még langyosvíz kategória pár fórumhuszárhoz képest (ha már itt tartunk), akik szimplán burkoltan, lekezelően (bunk*n) fogalmaznak all the time...

    (#108253) micafighter tőled mást nem olvasni, csak azt hogy +1 meg egyetértek, ez jó valakinek?! :DDD
    ahogy írtam nem a nép akarata érvényesül hanem a moderátoré, akár tetszik akár nem. Én is volt már hogy kaptam figyelmeztetést (nem hőbörögtem miatta, tudomásul vettem), mert elvetettem a sulykot, ezzel tisztában kell lenni és nem itt értetlenkedni, mindenki saját felelősségére használja a fórumot, felnőtt emberek vagyunk, legalábbis én azt gondolom, röhej hogy még több nap után is ez a téma :N

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák