Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz tomsolo #107113 üzenetére

    Pedig ezt szerethették volna hamarabb is, mert ma drágább 8-16-32GB memória mint 4 éve volt. :W Chrome 20 lappal megeszik 4 gigát, 100 fölött meg 14 sem elég neki, elég hamar rákényszerültem a feljebb váltásra. Utólag azért kevésbé bánom, spóroltam vele.. :(

    más

    i2K: Túl sok variációs lehetőség nincs, mert a GoG-ot leszámítva mindenhol alapból van DRM a kliensek formájában, más kérdés hogy mennyit ér a crackerek ellen.(semennyit; egy özönvíz előtti steamapi.dll-t belepottyantottam az új Avernum mappájába, valamiért nem akart net nélkül futni, simán ment vele :B )

    Lehet persze a Steamet is csak letöltésre használni, csak akarni kellene, de a legtöbben tojnak bele. :(
    Jelenleg az egyetlen valamirevaló warez űző eszköz a Denuvo(ami nem is DRM mint mondjuk a kódbekérő, több gépen nem futó Securom volt, csak az exe piszkálását lehetetleníti el), de ezt meg aztán tényleg akarni kell, mert állítólag jó drága, multiplatform AAA cuccokhoz van szabva a licensz díj. Az indie fejlesztők úgy könnyen keménykednek, hogy nekik nem is kell a mocskosszemét "DRM", ha ők amúgy sem tudnák megfizetni.. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák