Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jojoando

    senior tag

    Rendeltem egy beépíthető gázlapot ami nem tekinthető nagynak. Vissza kell küldjem azonnal, jeleztem is az EMAGNAK, aki rögzítette a visszaküldést futárral, majd "xxx számú visszaküldés kérelmét tudomásul vettük" címszóval a Más cég marketnek írja a visszaküldési feltételeit, küldjem vissza. Leírja, ha az EMAG boltban vettem, de ilyen készülék, azt oda nem vihetem vissza, a Boxba nem fér, marad a rögzített futár, de csak az eladóra a netes cégre mutogat most már, hogy azok feltételei alapján és oda küldjem vissza, de akkor most mi van? EMAG-tól vettem, de egy másik cégnek a netes terméke, és annak a megadott címére küldjem vissza 14 napon belül, vagy az Emag küld szállítót, mert ilyet nem említ. Elérni az emagot nem lehet, a csetrobotja alkalmatlan mindenre, telefonos elérhetőséget nem találni. Marad holnapra az a webes bolt amihez nekem mint vásárló kevés közöm van.

  • jojoando

    senior tag

    Üdv! Kérdésem, van egy eladott garanciális telefon. A vásárlónak jó a teló de aksinál nem tetszik neki valami, ezért garancián belül akarná intézni, de még a nevemen van a telefon.
    kérdés, az eladással a garancia ugrik, elvész vagy természetesen megy a hatályos ideig.
    Kérdés írjak egy eladási papírt vagy mi a jobb megoldás ilyen esetben?

  • jojoando

    senior tag

    Üdv lenne egy nagyon számomra bosszantó dolog.

    Rendeltem egy tésztakészítő gépet az Emagtól Boomann félét, erre mást kaptam, ami sem alakjában semmiben sem hasonlít arra, amit kifizettem. Jött ez egy lyukas oldalú papírdobozban, melyre egy műanyag zacskót húztak csomagolásként. Pár perc próbálgatás után a tészta véknyító henger elfordult nem is lehetett utána állítani rajta semmit sem, a tészta közelében sem volt, azaz pár órán belül ahogy kaptam, visszacsomagoltam és visszaküldtem. Erre ma jön az a szöveg hogy
    Termékellenőrzés
    Date: 8 május, 15:18
    "A termék nem felel meg a visszaküldési feltételeknek."
    Ha az Emag elküldi a terméket így csomagolva, visszaküldve ugyanúgy miért nem megfelelő az? Főleg úgy, hogy nem is azt rendeltem, mint amit küldtek.
    Mit lehet ilyenkor tenni?
    Ügyfélszolgálattal tudtam beszélni de ez akkor is bosszantó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák