Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz Patice #5328 üzenetére

    "viszek egy routert helyi hálózathoz" Azért várjuk meg emiki6 kolléga visszajelzését, a terem foglalást illetően, egész pontosan itt most a terem berendezését értem ezen. Arra azért minimális az esély, hogy lesz vezetékes net, de még szerintem a wifi is elég necces.
    Az jó, ha minél több laptop lesz, mert így a hozott forrásokat is könnyebb lesz kipróbálni. Nekem nincs laposom, de ha sikerül valamelyik helyi hifis ismerősömet rávenni, hogy jöjjön el velem, és segítsen cipelni a cuccokat ;] , akkor a két fejesemen (Amiron Home, NightOwl Carbon ) kívül felvinném a teljes láncomat, ami áll egy TEAC UD-503 DAC + Oehlbach XXL MasterClock órajel generátor + Hivox Alces One tápszűrő + egy anakonda méretű :D ValhallA AgVIIImkII tápkábel + AudioQuest Carbon USB kábelből. Pendrive-on vinném a TEAC Win 10-es driverét, így elvileg 1-2 perc alatt, bármelyik lapossal össze lehet majd házasítani, már amelyiken Win 10 van.
    A TEAC-nak két fejes kimenete is van, így egyszerre két fejesen is mehet a fülelés. :)

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák