Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kstcsk

    tag

    Sziasztok!
    HP EliteBook 8540p wifi kártya upgraden esett át, Intel N6200 (2 antennás) váltotta a N6300 (3 antennás, ennyit kezel a noti). Az adaptert elsőre beismerte a gép, minden patent, antennák megfelelően bekötve (3. középen) sebességteszten is gyorsult a dolog, viszont egy bosszantó probléma jelentkezett. Nagyjából 2-3 percenként kb. 2-3mp-re a hálózat válaszideje a megszokott 20-35ms-ről felugrik 80-300ms-re, ami különösen bosszantó multi fps játék közben. Nem fut, nem frissít semmi a háttérben, a wifi hálózaton is csak egyedül vagyok (igaz, nem közvetlen router mellett), illetve nem csak egy adott szerveren jelentkezik a dolog. Úgy vélem a beállításokkal nincs gond, driver a legfrissebb, szóval az alap user error hibák kizárhatóak.

    Érdekességképp visszaraktam a régit, aminél már nem volt ilyen gond, más kérdés hogy szerencsétlenségemre amikor ismét levettem a kábel magával húzta a kártyáról a miniatűr antenna foglalatot....

    Bárkinek bármi ötlet mi okozhatja ezt? 2,4 illetve 5 ghz-es hálózaton is jelentkezik a probléma.

Új hozzászólás Aktív témák