Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mprez

    újonc

    válasz CactuS #37339 üzenetére

    Üdv mindenkinek!

    Én két nagy FC-t használok overcharged engivel (dazzle shell, és drag munitons), egy large (overcharged+oversized) és 2 db 2-es MC (overcharged+oversized és high capacity+ corrosive shell effect). Ez solo-ban teljesen OK. Nem nagyon voltam oda elsőre a Krait-ért, de ezzel az összeállítással beugrottam egy CZ-ba és igen csodálkoztam, hogy egymás után két Corvette-et sikerült elpukkantani úgy, hogy a pajzsom különösebben meg sem érezte. Előző este játszi könnyedséggel sikerült ugyanígy elbánni több condával is, és egy Cutter (szerintem a vakszerencse segítségével) 10 mp után már pukkant. Viszont nem árt visszavenni az arcból, ha fürgébb hajók jönnek, ma egy ASP+Diamondback Scout wingtől 15% hullal futottam el, éppen csak…
    A fix FC-ket pedig azért tettem fel, mert a napokban sikerült összefutnom egy KRA (vagy KAR?) nevű cmdr-el openben. Egy gyanúsan wanted Python-ban csücsült, de gondoltam, egy elite csak nem támad… De igen. És mivel egyrészt nem a combat a kedvencem (nem mások gyilkolása céljával loggolok be ált.), és eléggé be is rozsdásodtam már e téren, másrészt neki a FA OFF is sokkal jobban megy, harmadrészt a plasma acc+dispersal field nem segítette a gimballed cuccaim használatát – szóval nem szaporítom a szót, szegény Python-om gyászos véget ért. Tudom én, hogy az ilyen tapasztalatokból okulunk, és köszönetet kellene mondani a tanításért, de én az OM helyett átültem az épp ott állomásozó Corvette-be, és olyan vigyorral az arcomon, aminek az örömhöz nem sok köze volt, gyorsan kidokkoltam. Játszottunk egy ideig, de tényleg jóval rutinosabb volt, és végül meglépett. Öregember nem rakéta…

Új hozzászólás Aktív témák