Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz Diopapa #51 üzenetére

    SC-ben egyértelműen jobb az egér most (!!!), míg ED-ben a joy, az hogy ez kinek plusz pont vagy sem, egyénje válogatja. Én is örülök hogy jó joy-al repülni, de nekem az egér nagyon kiábrándító volt (sc-ben legalább egyik repülési mód sem húzott fel :D).
    Joy-al az élményrepülés az SC-ben is nagyon jó, pontosan célozni már nehezebb vele, de az itt sem egyszerű hotas-sal sem (sőt igazából nem érzem hogy könnyebb lenne mint sc-ben). Én azt szeretném, hogy egyaránt jó legyen egérrel, gamepaddal és joy-al is tolni.

    Viszont az nagyon jó hang és effekt, ahogy reped az üveg :) A többi hangtól nem estem hanyatt (pedig sokan szuperlatívuszokban beszéltek róla), de ez és a warp hangja tényleg jó.

    A másik pedig hogy sebességérzetem igazából egyik játékban sem volt, bár ez az űrből adódóan valahol érthető (ritka a viszonyítási pont, amihez lehetne mérni, és azok is néha túl nagyok). Azért mindenesetre ezen javíthatnának mindkét játékban.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák