Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Cooper911 #41154 üzenetére

    "Shield boostereken milyen tuning van?"

    Resistance augmented-et tettem fel rá. Ez valamivel gyengébb ugyan, mint a heavy duty, viszont ha a folyamatos rammerkedés és pofozkodás miatt a shield lesoványodik, akkor azt egy-egy SCB töltettel remekül vissza is lehet hizlalni. Viszont ha a heavy kopik el, hát akkor az el van kopva. Ott már csak az vigasztalhat, hogy a hajót majdan a fiad örökli, aztán az ő fia, majd az övé, és ha az a kései utódod egészséges életet él, és emiatt kellően magas kort él meg, akkor talán ő még megláthatja, hogy hipp-hopp, a shield megint a régi fényében pompázik ... már ha addig oda nem veri a hajót a terminál falához. :U
    Röviden: Ha valaki nem akar harcolni, csak egy-egy útközben adódó kellemetlenkedő, netán player adománygyűjtőt óhajt meggyőzni afelől, hogy momentán nincs karitatív hangulatban, akkor számára a heavy duty a nyerő, ha viszont permanens kokiparádé a terv, akkor az augmented.
    Mindazonáltal ezt csak nagyon régi tapasztalatok alapján állítom, amit még annak idején, a mérnökök megjelenésekor, a bétában figyeltem meg(ahol ugye csak úgy simán, halakkal lehetett korlátlanul bármilyen fejlesztést megfizetni) Lehet, hogy Braben mester azóta már mindent átszabott ebben a témában(is).

    totila - "Akkor várunk vissza"


    Biztos lehetsz benne, jönni fogok...

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák