Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gentlelynx

    tag

    válasz Laby #39257 üzenetére

    Szia!
    A hasznosság/hátrány inkább tapasztalati kérdés, illetve az adott feladathoz tevékenységhez való megfelelősége legjobban úgy derül ki, hogy kipróbálod. A funkciók viszonylag jól fordíthatók a wiki-ből, akár a google fordítóval, úgy vettem észre.
    Amikor veszel egy modult, ott is írja, hogy milyen feladatra van. Amíg nem fejlesztesz tovább egy-egy modult a mérnökökkel, addig simán veheted, eladhatod ezeket, tehát nagy vesztenivalód nincs.
    Sajnos ilyen általános leírással nem találkoztam, viszont érdemes akár itt a fórumban is az adott modulra rákeresni a fenti keresőben (vagy a rövidítésére), mert ez is elég jól működik és sok modul ki lett már tárgyalva korábban.
    Ha meg konkrét kérdés van, arra meg szerintem ez a remek közösség biztos fog válaszolni. :K

  • Cooper911

    senior tag

    válasz Laby #39257 üzenetére

    Ha holnap lesz rá időm, akkor összedobok neked egy ilyen magyarázó videót.

    [Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

  • duvi

    nagyúr

    válasz Laby #39257 üzenetére

    Modulmagyarázó kezdőknek, egy combat Sidewinder bemutatásával:

    1.Bulkheads = Páncélzat (ide szerelhetjük fel a különféle páncélokat)
    2.Power Plant = Reaktor (ez biztosítja a hajó energiaellátását)
    3.Thrusters = Hajtómű (meghajtóegység ami a hajó normál térbeli sebességét és manőverezőképességét szabályozza)
    4.Frame Shift Drive = ugróhajtómű (ez határozza meg, hogy mekkora távolságot tudunk ugrani a rendszerek között)
    5.Life Support = Létfenntartó rendszer ( ha kitörik a szélvédő, vagy leállnak a rendszerek, ez lát el oxigénnel)
    6.Power Distributor = Energiaelosztó (melyik főrendszer (sys-eng-weap) mennyi energiát kapjon)
    7.Sensors = Érzékelőrendszer (milyen távolságra lát el a radarunk)
    8.Fuel Tank = Üzemanyag tartály

    9.Shield generator = Pajzsgenerátor (ez generálja az energiapajzsot)
    10.Fuel Scoop = Tankoló modul (a magfelelő csillagokból, üzemanyagot vesz fel)
    11.Hull Reinforcement Package = Páncélzat erősítő modul (megerősíti a hajó páncélzatát)
    12.Module Reinforcement Package = Extra modulpáncélzat (nehezebben lövik ki a hajó moduljait)
    13.Hardpoints = Fegyver és bányászeszköz felfüggesztési pontok
    14.Shield Booster = Pajzserősítő modul (megnöveli az aktív pajzs erejét)
    15.Chaff Launcher = Zavaró Csalivető (Megzavarja az ellenfél gimballed és turret fegyvereit, ezáltal ideiglenesen nem tudnak célra tartani)

    Tudom, hogy ennél lényegesen több modul van, de remélem, hogy ez segít az indulásban!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák