Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsek

    tag

    válasz [w] #3837 üzenetére

    Aham. A linket megnézve, na igen... :D

    A HOTAS X azért tetszik, mert szétszedhető, egészen sok gomb van rajta, cserébe picit drágább; a Black Widow olcsóbb, viszont kevesebb rajta a gomb és egybeszerelt.

    Nehéz kérdés... vajon melyik éri meg? Az X-ről sok jót olvastam, erről még nem, pl. maga a bot rész forgatható-e? (azt hiszem, 3D karnak szokták hívni az olyat)

    Első ilyen (gázkaors) joy-om lenne.

    "Aki szörnyekkel küzd, vigyázzon, nehogy belőle is szörny váljék. S ha hosszasan tekintesz egy örvénybe, az örvény visszanéz rád." - Friedrich Nietzsche

  • Menthirist

    veterán

    válasz [w] #3837 üzenetére

    Nekem a CH termékei eszméletlenül puritának. Értem én hogy marha strapabíróak, meg hogy nem ritka a 10+ éve nyüstölt darabok, de egyrészt azért a ch pro throttle-ről sem mondtak kizárólagosan csak jókat (van hogy alá kell polcolni mert inog), illetve a joy-ok is nagyon könnyű úton járnak, én pedig szeretem a nehezebb, erősebben ellentartó joy-okat. A Hotas X-ben is bírom, hogy ha meg van szorítva, akkor az ember érzi már 30-40 perc múlva is az alkarjában :) Sajna túl sok más lehetőség nincs, mert a Saitek-eknek a minőségéről sokan sokfélét mondanak, a Thrustmaster pedig vagy nagyon olcsót (15k-s Hotas X) vagy nagyon drágát (120k-s Warthog Hotas) gyárt. Van még mellette a Logi G940, de az force feedback-es és nem csavarható, a TM 16000-rese, és kb ki is fújtak az ajánlottak.
    Úgyhogy most az a terv, hogy felszippantottam zsömi X65F gázkarját, ami mellé egyelőre marad a hotas x, később pedig vagy valami CH, TM 16000M vagy esetleg egy sima Warthog joy kerül. Több embertől olvastam, hogy utóbbit (mármint x65 gázkar + warthog joy) preferálják, mert kényelmesebbnek bizonyult számukra, mint a warthog gázkara.

    Szeretem amúgy a mostani hotas x-emet is, de kellene a még több gomb :P No meg a design is lényeges szempont nálam (külsőleg és ergonómiában is)

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák