Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz duvi #33758 üzenetére

    Köszi. Még talán annyi a nehéz, hogy PC-n lehet másabb az irányítás, értem itt azt, hogy utility modulokat és fegyverzetet csak két gombra (primary, secondary) tudom kirakni, emiatt néha macerásabb a csaták kivitelezése (pl. heat sinket idő előtt ellövöm). Tegnap használtam FSD Interdictort először, mit ne mondjak, eltartott egy jó darabig, mire leesett, hogy hogyan lell használni (utána meg fogtam a fejem, mert így a kill warranty scanner is dísznek volt eddig).

    Kezdő bányászatra milyen hajó ajánlott? És milyen fittel? Nem akarom a Viperem csak emiatt átvariálni, az maradjon meg ilyen mindenesnek. Keret legyen mondjuk 6-700 ezer, csak is azért gondolkodok el rajta, mert tele van a két fő rendszerem bányászós küldetésekkel.

    T6-ra nem kell spórolni :P Max a modulokra. A bőség zavara tényleg megvan, T6-ot azért se vettem meg, mert raktérben most a Viperem sincs lemaradva, ellenben kiválóan fel lehet szerelni harcra.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák