Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz nubreed #28291 üzenetére

    Rohadtul utálnám ha a játék elmenne eg olyan irányba, hogy csak azért kelljen instába járni, mert hogy a végén hátha te leszel a szerencsés akinek a végén dob egy ún. legendary itemet vagy te szerzed meg.

    Pont ezért nem kedvelem a nyomott fejű mérnököket is. Tele van a rulettezés olyan effektekkel, ill. plusz jóságokkal, amelyet szinte csak beta-ban van esélye legtöbbünknek látni, pl. 5-ös SB-nél a gyorsabb shield regen, és még ott is van %-os javulás, ami plusz kisebb esély, hogy érdemben számítson is.

    The only real valuable thing is intuition.

  • Rick3D

    senior tag

    válasz nubreed #28291 üzenetére

    (#28289) nubreed :
    Azt azért kihangsúlyoznám már most hogy ez az én személyes véleményem illetve amit szívesen látnék a játékba ! Ha nem értesz velem egyet szíved joga :))

    Erre azért nem számítottam . . . miután leírtam hogy pontosan minél mire gondolok . . . De ahogy lejött nekem az írásodból baromira nem érted a lényegét amire kilyukadtam még a részletesebb hszben sem. Valahol ott leragadtál hogy mmorpg és utána már csak vakon olvastad a soraimat vagy én el nem tudom képzelni hogy ez a válasz hogyan születhetett egyáltalán meg . . . Jobb hogy ha én viszont nem veszem elő a Durva stílusomat ;)

    De azért akkor pontosítsunk kicsit az összképen :

    1. A Legendary kifejezést használtam de ettől nem muszáj annak lennie !!! Lehetne ugyan olyan is mint a többi cucc . . . totál fölösleges részlet . . . :F Ezen belül pedig mert túloztam azzal az aránnyal hogy 1-2%al legyen csak több ? amit egyébként is megtudsz dobni szerencsével , valaki érez itt túlzást? Mert én nem :F Írtam én olyat hogy legyen speciális bónusz adottsága a cuccnak ? NEM ! Csak is kizárólag azokról a statokról beszéltem amiket az engineereknél is tudsz húzni. Még 1x : 1-2%al lenne csak jobb, ami mit is jelent pontosan ? PL : az fsd increase range 50% a max. Ezt tudod szerencsével megfejelni 1-2%(talán 3) 51,52(53%) az engineereknél ! Hol is van itt a probléma ? Jah igen biztosan ott hogy kalandosabb összeszedni a matikat az engineernek mintsem csapatmunkával élvezetes combattal és kőkemény kihívással megszerezni , végül is . . . :F

    2. Összesen 1 évet WOWoztam a BC időszakban és az már elég rég volt hagyunk is ott a wowot . . . Továbbra sem értem hogy mi a franc bajod van azzal hogy lenne egy hely ami a csapatoknak van kitalálva ami kihívást jelentene és a jutalom is egyenes arányos lenne pl : engineered modul meg amit akarsz de leírom harmadik alkalomra is ! Ez csak egy ötlet volt sok közül amit kaphatnánk jutalomként !
    Én örülnék neki ha igazi PURE kihívással szerezhetném meg magamnak a legjobb modulokat mintsem hogy mindig ugyan azt az unalmas sz*rságot csinálom újra meg újra mint egy zombi. . . Elemental mati : eddb-bodyfinder , kb 3-4óra srv után ha az rng is úgy akarja . . . megvan pl 50db Zirconium. Manufcatured mati első fele : CZ , Tápos Anaconda combat fitt +kis cargo+collector limpet. Második fele : Anarchy,Outbreak,War/Civilwar -> Convoy beacon - T9 lövöldözése. Data : Surface data point scannelés (MEF+G3,G4,G5 finomságok) 1-2 hetes cdvel rajtuk. A többi pedig USS-ek kutatásából áll. +küldetések illetve a commodityket is onnan szerzed kivétel amit meg lehet venni marketban/bányászat . Én inkább játszanék csapatban együttműködve valódi kihívással megszerezve a kívánt modult mintsem csináljam ezt a pár dolgot állandóan , bár még ezek is rendben vannak bizonyos határokig. Még azt is eltudnám képzelni hogy ez egy második lehetőség lenne hogy egyben megszerezd az engineered modult. Mivel ez már a "Durva" kategóriát képviseli számomra érthetetlen okokból akkor engi commodity vagy mati , nagyobb mennyiségben mint amennyit ad 1db küldetés ugyanis Cr-el kiszúrni itt az emberek szemét már a röhejes kategória számomra.Mióta a mérnökök vannak már nem a Cr jelenti a vagyont.

    3. Körítés kell hogy reális legyen ? Semmi gond Tessék :
    Vegyük alapul azt amit grHawk írt.

    A Battlecruiser sikeres elüldözése után hatalmas hírnévre tettek szert a csapatban harcoló pilóták ami felkeltette az egész Galaxis figyelmét főképpen a nagyhatalmakét és a mérnökökét. Az ilyen eredményes pilótákat megjutalmazva felajánlanak pl : egy 6A FSD-t ami 52-53% increased rangel van tuningolva hogy a jövőben is folytathassák eredményes munkájuk és védelmezhessenek minket a Thargoidoktól a legjobb technológiával a hajójukon.(A nagyhatalmaktól függően attól hogy melyik oldalra álltunk kapnánk xy % ot a rangunkhoz

    Ez csak egy a sok ötlet közül ami eszembe jutott hirtelen. Természetesen bele lehet kötni . . . mint akármi másba. Ez így már szerintem elég realisztikus és nem egy nagy durranás az egész. Pontosan ezért mondtam hogy olyan köntösbe bújtatják az egészet amilyenbe akarják . . . Hangsúlyozom ez csak a sok lehetőség egyike.

    ( Magát a jutalmazási rendszert baromi sok fajta képen meg lehet oldani. Amit már láttam tetszett és röviden megfogalmazható de ezen kívül rengeteg féle van : Az rng helyett az insta végén kaptam tokeneket. Amiket beváltottam és kellő mennyiség után megkaptam azt a cuccot amit szerettem volna. Valójában egy speciális fizető eszköz. Speciális helyeken.Ezt még meg lehet spékelni hogy egy küldetés fog ide szólni aminek a jutalma lesz a speciális token . . ) --> Ezt pár pillanat alatt átlehet rakni ED-be más néven , egyszerűbben : újfajta köntösbe bújtatva.)

    A sivárságról csak annyit hogy ez amiről most beszélünk VÉRPEZSDÍTŐEN hatna az egész közösségre. A farmolás helyett már ideje lenne ENDGAME-t rakni a játékba vagy legalább megpróbálni és ezt kivételesen nem agyrohasztó farmolásra alapozni hanem valami igazi kihívásra. Ugyanis jelenleg akinek FÉL ! vagy FULL engizett hajója van az akármit akárhol ledarál PVE-ben , maradt a pvp - na az megint megérne egy misét ... ; :DDD

    Az egész ED ugyan azokra a fő dolgokra épül amit új köntösbe bújtattak , lásd : PP - CZ-BH stb... ott van személyes példa a powerplayes crime sweep =CZ zavar valakit ? Senkit . . . dobtak rá egy másik nevet és kész ;] )

    Részemről ez volt az utolsó amit ehhez a témához fűzök mert a fanok az ilyen újításokat elítélik csak azt az egy dolgot felejtik el hogy nem csak ők léteznek hanem vannak rajtuk mások is ! Kissé már komikusnak találtam hogy ezeket az egyébként baromi enyhére megfogalmazott jutalmakat is úgy el van ítélve ... már jelzőt sem akarok rá találni , . . . Ezek után nyugodtan nekem lehet ugrani aki akar de ez akkor is tény hogy itt ami már változásról szól és elmozdítaná az ED-t egy másik irányba ami nem FARMOLÁS hanem valamilyen formában passzolna a mai trendekhez annak Viszontlátás van már élből !

    Én egy még nem létező dologról akartam normális keretek között beszélgetni , feltételezésekről stb... Asszem nagyot tévedtem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák