Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Denzo #24133 üzenetére

    "Kérdezek én is. Melyik mérnök foglalkozik PP-vel és hol lakik?"
    -
    Mrs Farseernél van a Deciat-on, de meta alloy nélkül oda se menj! :N A XXX.sz-ban már nem a gyémánt karkötő lesz a nyerő a hölgyeknél. :)
    -
    -
    nubreed - "az új AI most elkapott. Egy HazRES-ben neki támadtam egy FDL-nek, a régihez képest sokkal nehezebb ellenfél lett, ráadásul valami huge cannonnal lőtt engem"
    -
    Én szóltam. :K Ajánlott, hogy amíg nem tudod felvenni a ritmust, addig válts vissza G-s cuccokra(a Corvette-t leszámítva, oda remek a huge fix MC)
    És nincs mese, aki eddig nem használt FAOFF-ot, rükvercet, és mindezt nem kombinálta az oldal thrusterekkel, az most majd fogja.(már ha nem a törzskártyával, és VIP tagsággal járó nagybani kedvezményre gyúr valamelyik biztosítónál) :K
    -
    -
    rtitusz - "Csak be tudtam lépni"
    -
    Úgy látszik, Braben bátyánk eldöntötte, hogy ezentúl minden ugrade-nél kisorsol egy Fed vitézt, akit megszívat. Az előzőnél én voltam a soros, most te, legközelebb meg ki tudja. De hiába minden gonosz birodalmi mesterkedés, a végén mindig a Fed vitézek kerekednek felül :K :D :K
    -
    -
    brd - "Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy a FAS lényegesen fordulékonyabb"
    -
    Jajaja! Az Assault ship a király!!! :K :K :K (bár a pyton továbbra is a szívem másik csücske)

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák